Mis teeb meie e-poodi eriliseks?

Esiteks meie lehte kiidetakse väga selle mugavuse eest.

Teiseks meie meeskond tõesti hoolib tootevaliku eest. Me teeme sügavat analüüsi sellele, millised kujundused on kõige nõutumad ja millest kliendid tunnevad puudust. Art Relax e-poes leidub nii raamiga kui ka raamita (soodsam variant) teemandimaale. Kristalli kuju poolest pakume samuti kahte erinevat valikut, ehk kandilist ja ümarat.

Soovitame määrata kataloogi filtris oma eelistused, et Art Relax lehel oleksid kuvatud just need tooted, mida soovite näha.

Hoolime teie ajast ning teeme e-poe kasutust mugavaks.

Teemandimaali juhist saab lugeda siin.

art-relax

Kaupa saab kätte järgnevate kullerfirmade abil:

Itella Smartpost

DPD

FastKuller

Lisaks raami olemasolu ja kristalli kujule on meie filtris esindatud järgmised võimalused:

Hinna järgi filtreerimine

Teema

Lõuendi mõõdud

P.S. paljud küsivad, milline mõõt oleks optimaalne. Õiget vastust siin ei ole. Kui tegijal on rohkem kogemust, siis võib julgelt võtta suuremat. Siis on pilt tulemusel palju selgem ning see näeb interjööris ilusam välja. Kui aga oled alles algaja, siis pigem võta esialgu väiksem, siis ei väsi ära kuniks see saab lõpuni tehtud.

Kui anda aga soovitust raami kohta, siis meie arvame, et raam on väga oluline. Esiteks, see teeb protsessi palju meeldivamaks ja mugavaks. Lõuend on venitatud tugeva vineeri peale, mis teeb kivikeste panekut väga mugavaks. Teiseks tööd saad teha igas asendis. Ilma raamita seda saab teha ainult laua taga! Ja viimaseks, kõige olulisem on see, et komplekt sisaldab kõike vajalikku selleks, et maal läheks seina vaid paari lihtsa liigutusega. Ostes komplekti ilma raamita peab veel otsima viise, kuidas seda saaks rippuma panna. Ehk kui otsustad hiljem osta raami eraldi, siis kogu komplekt eraldi ostes on kallim. Raamita lõuedi üks puudus on ka see, et transporteerimisel ja hoiustamisel see saab murdekohti, mida on äärmiselt keeruline sirgeks teha. Nendes kohtades kivikesed tavaliselt ei taha väga hästi püsida ning isegi valmistöölt võivad ära kukkuda. Ehk ainuke lahendus oleks osta raam koos esiklaasiga, siis hoiaks kivikesi paigas!