Teemanttikand

Mis asi see on? Kelle jaoks see sobib?

Anname sulle vastused nendele küsimustele.

teemanttikand

Teemanttikand on tõlge inglisekeelsest väljundist “diamond painting”

Miks teemant? Antud käsitööviis näeb ette, et akrüülkivikesed pannakse lõuendi peale ja lõpptulemusena saadakse valmis maal. Kristallid, ehk väiksed kivikesed sädelevad lõuendil nii ilusasti, et neid nimetatakse teemanditeks. Võib tekkida aga küsimus “Ma ju ei oska isegi maalida, kuidas ma saan panna kivikesi nii ilusasti, et tekib pilt?” Kõik on väga lihtne! Lõuendile on kantud skeem, mis tähistab asukohta, kuhu peaks teatud värvi teemant tulema. Komplektis on olemas kõik vajalikud tööriistad, mis teevad protsessi meeldivaks ja kaasahaaravaks. Samuti on lõuendile ka kantud liimikiht, mis on kaetud kilega, et töövalisel ajal tolm ei kleepuks sellele külge.

Teemanttikand

Kas mulle sobiks selline käsitöö viis?

Meie oma meeskonnaga arvame, et iga naise elus on hetke, millal see tegevus oleks tõeline abiline. Teemanttikand on tõeline kunstiteraapia kodus. See aitab keskenduda või vastupidi viia mõted eemale. See aitab rahuneda ja nautida aega iseendaga koos. Kõik igapäeva mured saavad unustatud ning rahu tuleb majja.

Kui mees vaatab jalgpalli ja sul on igav, siis arva ära, milline tegevus sobiks sulle kõige paremini? Õige! Me soovitaks võtta kappist teemandimaali, istuda mehe kõrvale ning veeta imeline õhtu koos.

Kas lapsed magavad, aga sina oled niivõrd väsinud, et ei suuda isegi magama minna? Siis soovitame Facebooki sirvimise asemel panna teemandimaali kokku. Meeleolu läheb kergemaks ja tuju paraneb.

Meie soovitus oleks soetada teemandimaal selleks, et see oleks alati käepärast õigel hetkel.

P.S. See on ühtlasi ka suurepärane kingitus inimesele, kellel on kõik olemas (vb ka iseendale?). Kui sa murrad pead küsimusega, mida kinkida sõbrannale, emale, õele, siis ava meie kataloogi, vaata, milline süžee võiks talle sobida ning tee oma kallimale meeldiv üllatus. Võib olla ta unistab reisist Pariisi või hoopis paradiisi rannale? Kas talle meeldivad koerad või kassid? Lillekimbu asemel võib samuti kinkida lilledega maali.

Veel meie lehel on esindatud Numbrite järgi maalimise komplektid. Rohkem infot siin.